kosmetyki samochodowe, chemia samochodowa, kielce

MECA CLEAN

MECA CLEAN

Żel do mycia silnie zabrudzonych rąk o przyjemnym cytrusowym zapachu


Właściwości:

MECA CLEAN zawiera mikro kuleczki propylenowe które doskonale wymywają brud z wszystkich zagłębień skóry. MECA CLEAN zastosowanie terpeny pomarańczowej pozwala doskonale rozpuszczać nawet najcięższy brud, smary, świeże farby i kleje. MECA CLEAN dzięki zawartości substancji pielęgnujących skórę jest bezpieczny dla rąk, nie powoduje podrażnień i uczuleń. MECA CLEAN może być stosowany bez użycia wody.


Zalecane użycie:

Wetrzeć dokładnie w suche ręce niewielką ilość żelu MECA CLEAN, myć dokładnie do momentu rozpuszczenia brudu. Następnie spłukać wodą. Wytrzeć ręce do sucha. W przypadku braku wody wytrzeć dokładnie ręce. Nie stosować na mokre dłonie!!!

KENO® NET

KENO® NET

Pasta do mycia na mokro silnie zabrudzonych rąk o przyjemnym cytrusowym zapachu.


Właściwości:

KENO® NET zawiera mikro kuleczki propylenowe które doskonale wymywają brud z wszystkich zagłębień skóry. KENO® NET zastosowanie doskonałych substancji myjących pozwala usuwać nawet najcięższe zabrudzenia. KENO® NET dzięki zawartości substancji pielęgnujących skórę jest bezpieczny dla rąk, nie powoduje podrażnień i uczuleń. KENO® NET nie zawiera rozpuszczalników.


Zalecane użycie:

Wetrzeć dokładnie w zwilżone wodą ręce niewielką ilością pasty KENO® NET, myć dokładnie do momentu rozpuszczenia brudu. Następnie spłukać wodą. Wytrzeć ręce do sucha.

HANDWASCHPASTE SC 10500

HANDWASCHPASTE SC 10500

Pasta do rąk, bez piasku, pielęgnująca skórę dłoni. Bez olejów mineralnych i silikonów.


Właściwości:

Delikatna dla skóry pasta do mycia rąk o dużej zdolności czyszczącej, działaniu natłuszczającym, cytrynowej świeżości. Wybrane komponenty pielęgnujące nie naruszają naturalnej kwaśnej powłoki ochronnej skóry. Produkt sprawdzony dermatologicznie.


Zalecane użycie:

Dobrze rozetrzeć z małą ilością wody aż do rozpuszczenia brudu. Następnie zmyć ręce wodą i spłukać.

Żel pomarańczowy

Żel pomarańczowy

Żel stanowi połączenie naturalnego ekstraktu ze skórek pomarańczowych, lanoliny oraz innych składników kosmetycznych, zawiera również środek ścierny, który unosząc się w wodzie nie zapycha kanalizacji i nie osadza się na powierzchniach. Produkt posiada naturalny pomarańczowy zapach. Skutecznie usuwa zabrudzenia a jednocześnie pozostaje wyjątkowo delikatny dla dłoni.


Żel przystosowany jest do stosowania za pomocą dozownika. Produkt został przebadany dermatologicznie.


Usuwa zabrudzenia takie jak: smary, oleje, smoły, asfalty, farby i lakiery
Produkt należy stosować na suche ręce.

Fast Orange Hand Cleaner

Fast Orange Hand Cleaner

Wysokiej jakości bezrozpuszczalnikowa pasta do mycia silnie zabrudzonych rąk z dodatkiem środków ściernych w postaci pumeksu. Szybko, skutecznie i delikatnie usunie trudne zabrudzenia w postaci żywicy, oleju, smaru, atramentu, farby, smoły i wielu innych, pozostawiając świeży pomarańczowy zapach. Zawiera glicerynę, lanolinę, aloes oraz olej z jojoby by pozostawić ręce pachnące i nawilżone.


Nie powoduje wysuszania i pękania skóry. Całkowicie biodegradalna.